How to effectively promote and advertise NFT?

NFT (ang. non-fungible token) to niewymienialne tokeny oparte na technologii blockchain. Za ich pomocą, możemy wejść w posiadanie wirtualnych przedmiotów, takich jak grafiki, wirtualne nieruchomości czy chociażby skórki w grach.

Ceny popularnych NFT sięgają setek tysięcy dolarów. Jak skorzystać z tej okazji i samemu skutecznie promować i reklamować swój projekt NFT? Można go wypromować na Twitterze i TikTok przy użyciu rozszerzenia przeglądarki Social Media Bot dla Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Edge.

Jednym z najważniejszych aspektów wpływających na wycenę NFT jest rozwijanie i promowanie swojego projektu NFT. Marketing polega na rozpowszechnianiu projektu, głównie w mediach społecznościowych, a można to robić na wiele sposobów. Jednym ze sposobów na rozpoczęcie marketingu NFT jest wykorzystanie narzędzi do automatyzacji.

Co to jest Social Media Bot?

Social Media Bot to automatyczny growbot dla platform społecznościowych, takich jak Twitter, TikTok, SoundCloud, Sina Weibo, LinkedIn i Gettr.

Jest to rozszerzenie przeglądarki (nazywane również wtyczką), które automatyzuje typowe działania w mediach społecznościowych. Można go używać na komputerach Mac i PC.

Jak szybko wypromować projekt NFT?

Tutorial video pokazuje, jak wykorzystać automatyzację do pozostawiania Lajków,Retweetów i Follow-upów, aby zwiększyć liczbę swoich zwolenników.

Zostaw polubienia, retweety i przyciągnij nowych followersów

Szybko pozyskasz grupę nowych followersów poprzez automatyczne i masowe polubienia postów
innych użytkowników, wybrane #hashtagi, auto-retweety oraz automatyczne śledzenie fanów innych użytkowników.

Taka jest ludzka natura: jeśli klikasz polubienia dla innych, oni zrobią to samo dla Ciebie.

Panel Social Media Bot w przeglądarce internetowej

How to effectively promote and advertise NFT?

Zachowanie zbliżone do ludzkiego zapewni bezpieczeństwo Twojego konta

Bot nie jest magiczną różdżką. Używaj go mądrze, jeśli ręcznie zostawiasz 10 polubień dziennie, nie zostawiaj 1000 polubień botem, ponieważ serwisy społecznościowe nałożą na Ciebie tymczasowego bana lub shadowbana.

Zmniejsz dzienną liczbę polubień lub śledzenia i uruchom go w trybie nieskończonego cyklu działania ze zdefiniowanymi przerwami pomiędzy cyklami klikania.

Wszystkie operacje są wykonywane bezpośrednio z Twojego komputera i Twojego adresu IP, tak jakbyś wykonywał je sam. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje konto nie zostanie zawieszone.

Instalacja

Zainstaluj Social Media Bot i wypróbuj go za darmo:

Rozszerzenie jest kompatybilne również z innymi wersjami tych przeglądarek (np. wersja dla Chrome
może być zainstalowana na Operze itd.)

Published
Categorized as Internet

By Viktor Greenwood

I have been interested in IT since 2005, and I have been working in IT since 2010. I like to solve problems, and in my free time I like to run in the wilderness.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *